BİLGİ FORMU
Tanıtım Filmi
Furhan Enerji İnşaat; Okul, Hastane, Havuz, Yurt, Resmi Kurum Hizmet Binaları, AG-OG Enerji Nakil Hatları, Enerji Santralleri vb. Yapılara ait Elektrik-Mekanik Proje Uygulama, Proje Çizimi, Onay ve Kabul İşlemlerini, konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile ENERJİ Sektörünü ayağınıza getirmektedir.
Proje Bilgi
AG-OG ENERJİ NAKİL HATLARI
Furhan Enerji; Okul, Hastane, Cami, Yurt vb. devlet kurumlarına ait yapıların elektirik tahhüt işleri Enerji nakil sistemleri proje çizimi onay, kubul, Tedaş onayları alma konusunda kendini kanıtlamıştır. Dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir şirket olmayı ilke ediniyoruz.
AG-OG ENERJİ NAKİL HATLARI

AG VE OG SİSTEMLERİ

Trafo binalarının dizaynı, modüler kapalı hücrelerle küçük boyutlarda trafo tesisleri, dahili ve harici tip modüler hücre sistemleri projelendirme ve tesis çalışmalarını yürütmekteyiz. Tüm fabrika ve diğer sanayi tesislerinin trafo, busbar veya kablo tavalı dağıtım sistemleri, AG-OG panoları, kompanzasyon, şehir şebekeleri kurulumunu yapmaktayız.
Sunduğumuz proje ve uygulama hizmetleri genel hatlarıyla aşağıdadır.

 

  • 34,5 kV Enerji Nakil Hatları, Komple Trafo Merkezleri, OG Tesisleri, OG Kompanzasyon Tesisi.
  • AG-OG Şehir Şebekeleri.
  • G. Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panoları.
  • Kablo ve Busbarlı Enerji Dağıtımı.
  • Yıldırıma Karşı Koruma ve Topraklama Tesisatı.
  • Projelendirme

Başlangıç aşamasında saha ve şartların titizlikle incelenmesinin ardından konusunda uzman mühendis ve teknik kadro tarafından projelendirme işlemiyle başlayan hizmetimiz işin sonunda sorunsuz bir şekilde anahtar tesliminin yapılmasına kadar devam eder.