BİLGİ FORMU
Tanıtım Filmi
Furhan Enerji İnşaat; Okul, Hastane, Havuz, Yurt, Resmi Kurum Hizmet Binaları, AG-OG Enerji Nakil Hatları, Enerji Santralleri vb. Yapılara ait Elektrik-Mekanik Proje Uygulama, Proje Çizimi, Onay ve Kabul İşlemlerini, konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile ENERJİ Sektörünü ayağınıza getirmektedir.
Proje Bilgi
Firma Hakkında
Furhan Enerji; Okul, Hastane, Cami, Yurt vb. devlet kurumlarına ait yapıların elektirik tahhüt işleri Enerji nakil sistemleri proje çizimi onay, kubul, Tedaş onayları alma konusunda kendini kanıtlamıştır. Dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir şirket olmayı ilke ediniyoruz.
Firma Hakkında

        Furhan Enerji İnşaat; Okul, Hastane, Havuz, Yurt, Resmi Kurum Hizmet Binaları, AG-OG Enerji Nakil Hatları, Enerji Santralleri vb. Yapılara ait Elektrik-Mekanik Proje Uygulama, Proje Çizimi, Onay ve Kabul İşlemlerini, konusunda uzman ekip ve ekipmanları ile ENERJİ Sektörünü ayağınıza getirmektedir. Dünya standartlarında yenilikçi, güvenilir ve saygın bir şirket olmayı ilke ediniyoruz.

       Enerji sektörüne 2008 yılında başlamış olup, 2018 yılında Furhan Enerji İnşaat adı altında 10 yıllık tecrübe ve deneyimle hizmetlerimize devam etmekteyiz. O günden bu güne çeşitli müşteriler için planlama, tasarım, uygulama, otomasyon, yazılım, endüstriyel kurulumlar ve inşa gibi mühendislik ve taşeronluk hizmetleri sağlamaktayız.

        Deneyimli ve profesyonel kadromuz, yüksek sorumluluk bilincine sahip ekibimiz, kalite standartlarını takım ruhuyla uygular. Görevimiz, enerji piyasasında değer zincirinin her seviyesinde faaliyet göstererek, kalite odaklı yaklaşımımızla ülkemiz adına en yüksek verimi elde etmektir.

        Ana Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en pratik, en teknolojik, en ekonomik ve en kaliteli çözümleri sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti için en iyi desteği sağlamaktır.